Cennik

 

5 najczęstszych powodów dla których Rodzice wybierają pomoc dla swoich dzieci w Centrum Terapii DIALOG Kids:

1. DOŚWIADCZENI I POLECANI SPECJALIŚCI DZIECIĘCY
Przed dołączeniem do naszego Zespołu, specjaliści przechodzą autorski, bardzo trudny proces 3-etapowej rekrutacji. Do naszych doświadczonych Specjalistów ponad 40% Pacjentów trafia z polecenia innych osób (w tym z polecenia lekarzy innych specjalizacji).

2. KOMPLEKSOWA OPIEKA
Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy między psychoterapeutami a pracującymi w Centrum Terapii DIALOG lekarzami psychiatrami dzieci i młodzieży nasi Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę.

3. DOPASOWANIE DO POTRZEB
Chcemy, aby każdemu Pacjentowi pomagał Specjalista, który ma największe doświadczenie w danym problemie, dlatego stworzyliśmy obszary z podziałem na problemy i wyszczególniliśmy Specjalistów, którzy w danym obszarze się Specjalizują.

4. ŻYCZLIWY I ZAANGAŻOWANY ZESPÓŁ
W Dziale Obsługi Pacjenta pracują wyłącznie osoby, które wybrały psychologię lub medycynę jako kierunki swoich studiów. Dzięki temu już przy rejestracji Pacjent ma do czynienia z osobami, które chcą pomagać innym.

5. ATMOSFERA BEZPIECZEŃSTWA I ZAUFANIA
W celu zapewnienia pacjentom poczucia bezpieczeństwa również pomiędzy wizytami, w DIALOGu można korzystać z bezpłatnej mailowej porady dyżurnego lekarza psychiatry.

 • Psychiatra dzieci i młodzieży (w trakcie specjalizacji, specjalista, dr n.med.)

  Konsultacja 440-560 zł

  Konsultacja w jęz. obcym 490-610 zł

 • Psychiatra dziecięcy (dr n.med. Lidia Popek - Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży - 90 min

  Konsultacja 600 zł

 • Psychiatra dziecięcy (dr n.med. Lidia Popek - Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży - 45 min

  Konsultacja 520 zł

 • Neurolog dzieci i młodzieży

  Konsultacja 360 zł

 • Psycholog dziecięcy

  Konsultacja 170 - 400 zł

  Psychoterapia 170 - 350 zł

  Diagnoza psychologiczna (testy i konsultacje, koszt 1 wizyty) 210 - 290 zł

  Diagnoza psychologiczna (odbiór opinii) 150 zł

 • NZOZ Centrum Terapii DIALOG honoruje Kartę Dużej Rodziny (zniżka 10%)